Advokaadibüroo PwC Legal

Ühendame olulise. Vaatame tulevikku. Äri-, maksu- ja õigusnõustamise täisteenus.

Tänases kiiresti muutuvas maailmas võidab see, kes on endale seadnud sihiks olla muutusteks valmis ning suudab nendega esimesena kohaneda. Tänu PwC Legali rahvusvahelisele võrgustikule ja juriidikast kaugemale ulatuvale õigusteenusele, oleme Sinu ärile selle eesmärgi saavutamiseks parim partner. Lisaks õigusteenustele ühendab PwC Legal Sind vajadusel ka finantsnõustamise, maksu-, auditi- ja raamatupidamisekspertidega ning seda kõike ülemaailmselt.

Võid kindel olla, et leiame lahenduse kõigile Sinu väljakutsetele!

TUTVU MEIE TEENUSTEGA

Antud video ei ole hetkel kättesaadav

1:28

Miks valida Advokaadibüroo PwC Legal?

Much more than just a law firm

Palju enamat kui lihtsalt advokaadibüroo

Advokaadibüroo PwC Legal tugevus on mitmekülgsus – kuuludes PwC võrgustikku, jagavad meie tippadvokaadid kontorit Eesti kogenuimate äri-, finants- ja maksuekspertidega ning teevad tihedat koostööd ka paljude teiste PwC tippspetsialistidega nii Eestis kui ka väljaspool.  

Suudame katta kõik Sinu äri-, finants-, maksu ja õigusnõustamist puudutavad vajadused, aidates Sul lahendada tänaseid probleeme ning viia ellu homseid ambitsioone. 

            Oleme üks vähestest Eesti advokaadibüroodest, kelle tehnoloogiaalane pädevus ulatub erinevatesse valdkondadesse plokiahelast                            tehisintellektini. Meiega säästad aega, sest tegeleme keerukate tehnoloogiaalaste küsimuste lahendamisega igapäevaselt.

Global reach

Globaalne haare 

Advokaadibürooga PwC Legal ulatub Sind toetavate ekspertide meeskond kõikjale üle maailma. Meie nõustamisvõrgustik ühendab enam kui 4000 juristi ja advokaati rohkem kui 100 erinevast riigist. Laiene ja tegutse just seal, kus tarvis – meiega on Sinu tugev seljatagune kindlustatud. Kui Sinu äri on aga kohalik, aitame Sind meie ülemaailmsete ekspertide teadmiste tuules hoida ja tugevdada oma äri turupositsiooni siinsamas Eestis. 

Innovative solutions

Uuenduslikud lahendused

Pidevalt muutuvates oludes on äri planeerimisel tähtis ette arvestada tuleviku arengutega nii regulatiivsel, majanduslikul kui ka poliitilisel maastikul. Seeläbi on võimalik kindlustada, et kavandatud strateegiad on töökindlad ka tulevikutrende silmas pidades. Keskkonnateadlikkus, sotsiaalne vastutustunne ja eetiline ärijuhtimine on vaid mõned märksõnad, millega tuleb üha enam arvestada. 

PwC rahvusvaheline võrgustik aitab meil kiiremini maailmas toimuvate suundumustega kaasas käia ning annab meile ka paremad võimalused uudsete teemade lahendamiseks. Toome maale parimaid praktikaid ning aitame neid Sinu äri planeerimisel üle võtta.

PwC Legal tunnustused

Rahvusvaheline tunnustus

Advokaadibüroo PwC Legal on pälvinud kõrgeid tunnustusi rahvusvaheliste õiguskataloogide IFLR1000 ja The Legal 500 edetabelites.

PwC legal rahvusvahelistes õiguskataloogides
PwC keskkonnateemade olulisus

Keskkonna jätkusuutlikkusele pühendunud

PwC Legal on osa PwC võrgustikust, kus keskkonnateemasid oluliseks peetakse ja keskkonnahoidlikult tegutsetakse.

PwC on võtnud endale kohustuse saavutada 2030. aastaks süsinikdioksiidi heitkoguste nullväärtus. Meie kontor on tõeliselt roheline: see asub kesklinnas madala energiatarbega BREEAM-sertifikaadiga hoones ning ettevõttena oleme integreerinud keskkonnasõbralikud tavad ja töövood igapäevaellu.

Tule tööle või praktikale!

Advokaadibüroo PwC Legal kutsub liituma alustavaid ja juba tegijaid advokaate ning juriste, kes soovivad teha lennukat karjääri. Sind ootavad pretsedente loovad juhtumid, edumeelne tiim ning mõnusad töötingimused. 

Anna endast märku, kui Sind kõnetavad sellised teemad nagu intellektuaalomand, krüptovarad, keskkond, pangandus, kinnisvara, riigihanked, kohtuvaidlused või teised ärimaailmaga seonduvad valdkonnad.

VAATA LÄHEMALT

Auhinnatud praktikakoht

PwC Legal võitis 2022. aastal Eesti Tööandjate Keskliidu konkursi “Parim väikeettevõttest praktikakoht”.

Võitja selgitanud žürii tõstis esile personaalset ja süsteemset lähenemist praktika pakkumisel. Igale praktikandile määratakse kuni kaks vandeadvokaadist või advokaadist juhendajat, kes vastutavad praktikandile töökohustuste jagamise eest. Juhendajad määratakse vastavalt huvipakkuvale õigusvaldkonnale ning töökoormusest lähtuvale võimalusele praktikanti juhendada. Lisaks võlus hindajaid, et PwC Legal pakub praktikat aastaringselt.Advokaadibüroo PwC Legal aasta ülevaated

{{filterContent.facetedTitle}}


Leia meid ka sotsiaalmeediast