Meeskond

Karl J. Paadam

PwC Legal Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivpartner
karl.paadam@pwc.com


Indrek Leppik

Partner
M: +372 5621 0872
indrek.leppik@pwc.com


Indrek Ergma

Vandeadvokaat
M: +372 529 4580
indrek.ergma@pwc.com


Priit Martinson

PwC e-riigi nõustamisteenuste valdkonna juht

M: +372 510 6698
priit.martinson@pwc.com

Viljar Kähari

Partner
M: +372 508 4777
viljar.kahari@pwc.com


Priit Lätt

Partner
M: +372 511 9628
priit.latt@pwc.com


Karin Marosov

Vandeadvokaat
M: +372 518 9852
karin.marosov@pwc.com


Luis Felipe Mohando

PwC Legal Kesk- ja Ida-Euroopa oskusteabe juht
M: +372 5694 2454
luis.felipe.mohando@pwc.com

Kirill Ležeiko

Advokaat
M: +372 502 0240
kirill.lezeiko@pwc.com


Imbi Jürgen

Vandeadvokaat
M: +372 529 5932
imbi.jurgen@pwc.com


Triinu Reinold

Nõunik
T: +372 614 1858
triinu.reinold@pwc.com


Jaanus Prost

Nõunik
M: +372 5332 2495

Hetti Lump

Vandeadvokaat
M: +372 525 0611
hetti.lump@pwc.com


Karen Root

Vandeadvokaat
M: +372 513 9003
karen.root@pwc.com


Indrek Kukk

Vandeadvokaat
M: +372 520 6097
indrek.kukk@pwc.com 


Pirjo Jha

Nõunik
M: +372 5886 0460
pirjo.jha@pwc.com


Erki Fels

Advokaat
M: +372 5349 3777
erki.fels@pwc.com


Maris Alt

Advokaat
M: +372 509 8203
maris.alt@pwc.com


.

Erik Salur

Advokaat
M: +372 5666 1986
erik.salur@pwc.com


Ergo Pallo

Advokaat
M: +372 5554 2720
ergo.pallo@pwc.com

Erko-Andreas Roosik

Advokaat
M: +372 5342 8581
erko-andreas.roosik@pwc.com


Jana Tudelep

Advokaat
M: +372 5386 6645
jana.tudelep@pwc.com


Carel Kivimaa

Advokaat
M: +372 5645 0383
carel.kivimaa@pwc.com


Liisa Levandi

Advokaat
M: +372 5345 7304
liisa.levandi@pwc.com


Tarvo Peterson

Advokaat
M: +372 5566 4115
tarvo.peterson@pwc.com

Mari Kelve-Liivsoo

Jurist
M: +372 5341 0942


Mirko Vavrenjuk

Jurist
M: +372 525 1510
mirko.vavrenjuk@pwc.com

Olesja Andruhovitš

Vastavuskontrolli spetsialist
M: +372 5687 2770
olesja.andruhovits@pwc.com

Silja Luup

Assistent
T: +372 614 1854


Kadi Kõiv

Assistent
T: +372 614 1705


Tamara Kuzmina

Assistent
T: +372 614 1901

Võta meiega ühendust

Karl J. Paadam

PwC Legal Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivpartner

Tel: +372 614 1858

Viljar Kähari

Partner

Tel: +372 508 4777

Indrek Leppik

Partner

Tel: +372 5621 0872

Priit Lätt

Partner

Tel: +372 511 9628

Indrek Ergma

Vandeadvokaat

Tel: +372 529 4580

Imbi Jürgen

Vandeadvokaat

Tel: +372 529 5932

Hetti Lump

Vandeadvokaat

Tel: +372 525 0611

Karin Marosov

Vandeadvokaat

Tel: +372 518 9852

Karen Root

Vandeadvokaat

Tel: +372 513 9003

Follow us