Meeskond

Karl J. Paadam

PwC Legal Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivpartner
karl.paadam@pwc.com

Viljar Kähari

PwC Legal Eesti juhtivpartner / Panganduse ja finantseerimise valdkonna juht
M: +372 508 4777
viljar.kahari@pwc.com


Indrek Leppik

Partner / Vaidluste lahendamise valdkonna juht
M: +372 5621 0872
indrek.leppik@pwc.com


Priit Lätt

Partner / Intellektuaalomandi ja IT, maksuvaidluste ning riigihangete valdkonna vastutav partner
M: +372 511 9628
priit.latt@pwc.com


Indrek Ergma

Nõunik / Vandeadvokaat / Ühinguõiguse ja tööõiguse valdkonna juht
M: +372 529 4580
indrek.ergma@pwc.com


Karin Marosov

Nõunik / Vandeadvokaat / Kinnisvara- ja kaubandusõiguse valdkonna juht
M: +372 518 9852
karin.marosov@pwc.com


Rutt Värk

Vandeadvokaat / Ühinemiste ja ülevõtmiste (M&A) valdkonna juht
M: +372 523 3800
rutt.vark@pwc.com


Erki Fels

Vandeadvokaat / Riigihangete valdkonna juht
M: +372 5349 3777
erki.fels@pwc.com


Indrek Kukk

Vandeadvokaat / Avaliku õiguse ja regulatsioonide valdkonna juht
M: +372 520 6097
indrek.kukk@pwc.com 


Imbi Jürgen

Vandeadvokaat
M: +372 529 5932
imbi.jurgen@pwc.com


Karen Root

Vandeadvokaat
M: +372 513 9003
karen.root@pwc.com


Kristjan Mägi

Vandeadvokaat
M: +372 53 416 534
kristjan.magi@pwc.com


Maris Alt

Vandeadvokaat
M: +372 509 8203
maris.alt@pwc.com


Jana Tudelep

Vandeadvokaat
M: +372 5386 6645
jana.tudelep@pwc.com


Mari Kelve-Liivsoo

Advokaat 
M: +372 5341 0942
mari.kelve-liivsoo@pwc.com


Ingeri-Helena Kakko

Jurist
M: +372 5551 9917
ingeri-helena.kakko@pwc.com


Simon Suuban

Jurist
M: +372 5906 1255
simon.suuban@pwc.com


Kristel Kõiv

Jurist
kristel.koiv@pwc.com


Alesja Gorbunova

Jurist
M: +372 5804 2408
alesja.gorbunova@pwc.com


Gregor Saluveer, Advokaadibüroo PwC Legal

Gregor Saluveer

Jurist
M: +372 5591 0417


Kirill Ležeiko

Nõunik
M: +372 502 0240
kirill.lezeiko@pwc.com


Luis Felipe Mohando

PwC Legal Kesk- ja Ida-Euroopa oskusteabe juht
M: +372 5694 2454
luis.felipe.mohando@pwc.com


Jaanus Prost

Nõunik
M: +372 5332 2495


Pirjo Jha

Nõunik
M: +372 5886 0460
pirjo.jha@pwc.com


Silja Luup

Assistent
T: +372 614 1854


Kadi Kõiv

Assistent
T: +372 614 1705


Keith Asav

Assistent
T: +372 614 1967


Anette Maria Rennit

Assistent
T: +372 614 1838


Alice Ligi, PwC Eesti

Alice Ligi

PwC Eesti personalijuht
T: +372 614 1800
alice.ligi@pwc.com


Tiina Ansip, PwC Eesti

Tiina Ansip

PwC Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht
M: +372 5303 0446
tiina.ansip@pwc.com


Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast