Erik Salur

.

Vandeadvokaat

M: +372 5666 1986
erik.salur@pwc.com

Advokaat Erik Salur nõustab PwC Legali kliente eelkõige ühinguõiguse ning ühinemiste ja ülevõtmiste (M&A) valdkondades. Erikul on põhjalik kogemus klientide nõustamisel panganduse ja finantsõiguse valdkonnas, eelkõige suuremahuliste ülepiiriliste finantseerimistehingute tegemisel. Näiteks osales ta piirkonna ühe suurima finantsinstitutsiooni nõustamisel, millega finantseeriti Food Unioni kontserni ettevõtteid koguväärtuses 145 miljonit eurot.

Erik on nõustanud krediidiandjaid- ja vahendajaid ning teisi finantssektori turuosalisi tegevusloa taotluste ettevalmistamisel, sh nõutavate sise-eeskirjade koostamisel. Samuti on Erik nõustanud finantssektori turuosalisi nende igapäevase majandustegevuse käigus tekkinud compliance ja muude küsimuste lahendamisel ning olulise osaluse omandamise tehingute läbiviimisel, sh klientide esindamisel Finantsinspektsioonis.

Lisaks on Erik osalenud mitmetes M&A tehingutes projektimeeskonna liikmena. Näiteks baltikumiülese meediakontserni ülevõtmisel Eestis, Lätis ja Leedus ning suurima kindlustusmaakleri ülevõtmisel Baltikumis. Samuti on Erik nõustanud kliente erinevate restruktureerimiste, aktsionäride vaheliste suhete reguleerimisel ning töötajate motivatsioonipakettide väljatöötamisel.

Erik on osalenud ka seadusloome protsessis andes omapoolse sisendi koostöös erialaliitudega kapitaliturgude regulatsiooni muutmisesse. Samuti on Erik oma panuse andnud Euroopa, Põhja-Ameerika ja Iisraeli ühisrahastuse (crowdfunding) regulatsioonide ülevaate koostamisse.

Enne PwC Legaliga liitumist on Erik töötanud Baltikumi ühes tunnustatuimas advokaadibüroos ning Eesti Energia AS-is.

Keeled: eesti, inglise

  • Ühinguõigus
  • Ühinguõigusliku vastavuse teenused
  • Ühinemised ja ülevõtmised

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Follow us