Hetti Lump

Vandeadvokaat

M: +372 525 0611
hetti.lump@pwc.com

Vandeadvokaat Hetti Lump nõustab PwC Legal kliente eelkõige pangandus- ja finantsõiguse valdkonnas. Hetti on nõustanud krediidiandjaid- ja vahendajaid, makseasutusi ning teisi finantseerimisasutusi tegevusloa taotluste ettevalmistamisel, sh nõutavate sise-eeskirjade koostamisel, esindanud neid tegevusloa taotluse menetlemisel Finantsinspektsioonis ning nõustanud neid nende igapäevase majandustegevuse käigus tekkinud compliance ja muude küsimuste lahendamisel. Samuti on Hetti nõustanud kliente suuremahuliste (sh üle 40 miljoni euro suuruste) finantseerimistehingute tegemisel ja erinevate tagatiskokkulepete sõlmimisel.

Lisaks spetsialiseerub Hetti kapitaliturgude valdkonda puudutavate õigusalaste küsimuste lahendamisele, olles mh nõustanud võlakirjade emiteerimist ja noteerimist mahus 50 miljonit eurot.

Pangandus- ja finantsõiguse ning kapitaliturgude valdkonnas nõustamise kõrvalt on Hetti osalenud täiendavalt ka mitmete ühinemis- ja omandamistehingute nõustamises ning nii börsil noteeritud kui ka noteerimata ettevõtete majandustegevuse juhtimisega seotud õigusküsimuste lahendamisel, sh aktsionäride lepingute koostamisel.

Hetti teadmised pärinevad eelkõige Euroopa ühest enim tunnustatud ülikoolist King’s College London, kus Hetti omandas magistrikraadi finantsõiguses, keskenduses sündikaatlaenude, võlakirja emissioonide ja tuletis- ja väärtpaberistamistehingute struktureerimisele ning projektide finantseerimise nõustamisele. Hetti on Eesti Advokatuuri liige alates 2008. aastast ning enne PwC Legal meeskonnaga liitumist töötas Hetti vandeadvokaadina Advokaadibüroos Aivar Pilv ning Advokaadibüroos COBALT.

Hetti nõuandeid on kõrgelt hinnanud nii kliendid kui ka kolleegid. Ühtlasi märkis rahvusvaheliselt üks kõige enam tunnustatud väljaanne Chambers Europe (mis tugineb hinnangute andmisel 150 sõltumatu hindaja poolt klientide, konkurentide jt arvamuste alusel läbiviidud turu-uuringule) Hettit 2016. aastal kui soovitatud vandeadvokaati pangandus- ja finantsõiguse ning kapitaliturgude valdkonnas.

Keeled: eesti, inglise


Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Follow us