Mirko Vavrenjuk

Mirko Vavrenjuk

Jurist

M: +372 525 1510
mirko.vavrenjuk@pwc.com

Mirko on PwC Legal Eesti intellektuaalomandi ja IT meeskonna liige ning tema töös on sagedasteks märksõnadeks IT-lepingud, krüptovääringud ja plokiahel ning nendega seotud õiguslikud küsimused.

Enne PwC Legaliga liitumist töötas Mirko tehnoloogiaettevõttes Levercode, kus ta tegeles krüptovääringu arendamisega ning krüptovääringu vahetusplatvormi ja makseplatvormiga seotud õiguslike küsimustega. 

Tema töölaual on olnud nii teenusetingimuste dokumentide, sisekorra-eeskirjade ja lepingute koostamine kui ka nende õiguslik- ja riskianalüüs. Samuti on ta koostanud tarkvaraarenduse lepinguid ja aidanud luua ettevõtte õigusstrateegiat.

Mirkol on õigusteaduse magistrikraad Tartu Ülikoolist, spetsialiseerumisega IT-õigusele. Oma õpingute jooksul on ta praktiseerinud erinevates advokaadibüroodes, samuti Eesti alalise esinduse õigusosakonnas Euroopa Liidu juures ja Tartu Linnavalitsuse õigusosakonnas ning omandanud kogemusi ka erinevate kohtutäiturite juures. Ta on täiendanud end Saksamaal Konstanz’i ülikoolis, kus omandas muu hulgas teadmisi Euroopa eraõiguse, Euroopa konkurentsiõiguse ja rahvusvahelise kaubandusarbitraaži valdkondades.

Lisaks tugevale teadmiste pagasile on Mirko ka võimekas oraator: rahvusvahelisel läbirääkimiste võistlusel saavutas tema meeskond Euroopa riikide seas esikoha ning ka Eesti Harjutuskohtu võistlusel on tal olnud au finaali jõuda.

Keeled: eesti, inglise, saksa


Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Follow us