Tarvo Peterson

Tarvo Peterson

Advokaat

M: +372 5566 4115
tarvo.peterson@pwc.com

Tarvo Peterson on PwC Legal’i advokaat, spetsialiseerudes peamiselt pangandus- ja finantsõigusele, samuti lepingu- ja täitemenetlusõigusele. Tarvo on peamiselt nõustanud krediidiandjaid- ja vahendajaid ning teisi finantseerimisasutusi rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise (AML/CFT), tunne oma klienti põhimõtte (KYC) ja rahvusvaheliste finantssanktsioonide kohaldamise teemadel.

Novembrist detsembrini 2018. aastal oli Tarvo lähetusel vastavuskontrolli spetsialistina Poola PwCs, kus asub üks maailma suurimaid finantskuritegude üksusi. Lähetuse eesmärgiks oli osaleda suures rahvusvahelises AML/CFT vastavuskontrolli juurdluses enam kui kaheksas riigis tegutseva krediidiasutuse suhtes. Juurdlusega oli seotud üle 30 vastavuskontrolli spetsialisti ja muud eksperti teistest valdkondadest.

Enne PwC Legal’iga liitumist töötas Tarvo juristina Eesti ühes suurimas ehitusmaterjalide jaemüügiketis Espak, kus tema peamised valdkonnad olid lepingu-, äri- ja maksejõuetusõigus. Samuti esindas ta Espaki grupi ettevõtteid kohtus. Enne seda praktiseeris Tarvo täitemenetlusõigust kohtutäitur Risto Sepp’a büroos.

Tarvo on õpetanud täitemenetlusõigust ka Tallinna Majanduskoolis.

Tarvo omandas advokaadi kutse 2019. aasta veebruaris.

Tarvo omandas õigusteaduse magistrikraadi cum laude Tallinna Tehnikaülikoolis. Samaaegselt magistriõpingutega läbis Tarvo ka Evershedsi MasterClass programmi. Enne magistrantuuri omandas ta õpingute ajal praktilisi kogemusi Justiitsministeeriumis, Õiguskantsleri Kantseleis ja Viljandi Linnavalituses.

Keeled: eesti, inglise

 


Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Follow us