Skip to content Skip to footer
Search

Meie inimesed

Karin Marosov

PwC Legal Eesti juhtivpartner / Kinnisvara- ja ehitusõiguse ning äritehingute valdkondade juht
M: +372 518 9852
karin.marosov@pwc.com


Indrek Ergma

Partner / Vandeadvokaat / Ühinguõiguse ja tööõiguse valdkonna juht
M: +372 529 4580
indrek.ergma@pwc.com


Erki Fels

Vandeadvokaat / Riigihangete valdkonna juht
M: +372 5349 3777
erki.fels@pwc.com


Kirill Ležeiko

Advokaat / Finantstehingute ja kapitaliturgude valdkonna juht
M: +372 502 0240
kirill.lezeiko@pwc.com


Karen Root

Vandeadvokaat
M: +372 513 9003
karen.root@pwc.com


Jana Tudelep

Vandeadvokaat (lapsehoolduspuhkusel)
M: +372 5386 6645
jana.tudelep@pwc.com


Ingeri-Helena Kakko

Advokaat
M: +372 5551 9917
ingeri-helena.kakko@pwc.com


Simon Suuban

Advokaat
M: +372 5906 1255
simon.suuban@pwc.com


Gregor Saluveer

Jurist
M: +372 5591 0417
gregor.saluveer@pwc.com


Rainer Urmas Maine

Jurist
M: +372 5918 1815
rainer.urmas.maine@pwc.com


Luis Felipe Mohando

PwC Legal Kesk- ja Ida-Euroopa oskusteabe juht
M: +372 5694 2454
luis.felipe.mohando@pwc.com

Indrek Leppik

Partner / Vaidluste lahendamise valdkonna juht
M: +372 5621 0872
indrek.leppik@pwc.com


Priit Lätt

Partner / intellektuaalomandi ja IT, maksuvaidluste ning riigihangete valdkonna vastutav juht
M: +372 511 9628
                                                    priit.latt@pwc.com


Indrek Kukk

Vandeadvokaat / Avaliku õiguse ja regulatsioonide valdkonna juht
M: +372 520 6097
indrek.kukk@pwc.com 


Imbi Jürgen

Vandeadvokaat
M: +372 529 5932
imbi.jurgen@pwc.com


Kristjan Mägi, Advokaadibüroo PwC Legal

Kristjan Mägi

Vandeadvokaat
M: +372 5341 6534
kristjan.magi@pwc.com


Karel Romet Pedajas

Maksuadvokaat
karel.pedajas@pwc.com
 
 


Mari Kelve-Liivsoo

Advokaat 
M: +372 5341 0942
mari.kelve-liivsoo@pwc.com


Annegret Reisi

Jurist
M: +372 5648 1383
annegret.reisi@pwc.com


Liis Hääl - PwC Legal Eesti

Liis Hääl

Jurist
M: +372 5344 3314
liis.haal@pwc.com


Taivo Liivak, PhD

Jurist
M: +372 501 1757
taivo.liivak@pwc.com


Hugh Owen

Nõunik
hugh.owen@pwc.com



Jaanus Prost

Nõunik
M: +372 5332 2495


Karl J. Paadam

Nõunik


Kadri Vaarmets

Assistent
T: +372 614 1897


Alice Ligi, PwC Eesti

Alice Ligi

PwC Eesti personalijuht
T: +372 614 1800
alice.ligi@pwc.com


Pirjo Jha

Nõunik
M: +372 5886 0460


Heli Nõmm

Assistent
T: +372 614 1855


Silja Luup

Assistent
T: +372 614 1854


Tiina Ansip, PwC Eesti

Tiina Ansip

PwC Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht
M: +372 5303 0446
tiina.ansip@pwc.com


Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast