Hugh Owen

PwC Legal Hugh Owen

Nõunik

hugh.owen@pwc.com

Hugh Owen nõustab PwC Kesk-, Ida- ja Kagu-Euroopa piirkonna M&A tehingute tiime, omades eelkõige varasemat kogemust telekommunikatsiooni, meedia ja tehnoloogia, panganduse, kindlustuse, energeetika, kinnisvara ja tervishoiu valdkondi puudutavates M&A tehingutes. Lisaks aitab ta läbi viia koolitusi ja konsultatsioone ka PwC klientidele. 

Rahvusvahelised sõltumatud õiguskataloogid nagu Chambers Global, Chambers Europe, IFLR ja Legal 500 on Hugh Owenit hinnanud läbi aastate juhtivaks või väga soovitatud nõustajaks ettevõtete ühinemiste ja ülevõtmiste valdkonnas.

Aastatel 2004-2017 oli Hugh Owen üle maailma tuntud advokaadibüroo Allen & Overy partner, juhtides büroo tegevust peamiselt Kagu-Euroopa piirkonnas. Ta oli Allen & Overy SEE piirkonna juhataja ja alates 2016. aasta algusest Ukraina büroo juht. Ta asutas 2000. aastal ettevõtte Slovakkia ning 2008. aastal Rumeenia bürood. Ta aitas kaasa ka Allen & Overy Baltikumi büroo loomisel. 2017. aasta lõpus asutas Owen oma konsultatsiooniettevõtte Go2Law, mis on nõustanud üle 20 suurtehingu, mille väärtus ületas 2,5 miljardit eurot.

Hugh Owen on Inglismaa ja Walesi advokaat alates 1996. aastast. Ta lõpetanud Londoni King’s College-i. 


Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ, PwC Estonia

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast