Skip to content Skip to footer
Search

Imbi Jürgen

Vandeadvokaat

M: +372 529 5932
imbi.jurgen@pwc.com

Vandeadvokaat Imbi Jürgen on pikaajalise kogemusega ning tunnustatud spetsialist, kes on keskendunud energiasektorile ja teistele reguleeritud ettevõtlusvaldkondadele.  Imbi on nõustanud nii energiatootjaid, võrguettevõtjaid, energiateenuste ja uute energialahenduste pakkujaid kui ka äritarbijaid suhetes regulaatoriga ja teiste turuosalistega, äri korraldamisel, lepingute sõlmimisel ja vaidluste lahendamisel. Imbil on märkimisväärne kogemus ka keskkonnaõiguse valdkonnas, sh seoses tootjavastutusega ja keskkonnavastutusega laiemalt, samuti loa- ja planeerimismenetlustega.

Imbi on osalenud nõustajana paljude omandamis- ja finantseerimistehingute läbiviimisel energia- ja tööstussektorist meditsiini- ja koolitussektorini. 

Imbi on Eesti Advokatuuri liige alates 1997. aastast ning Eesti Advokatuuri juhatuse liige alates 2016. aastast. 2022. aastal valiti ta Eesti Advokatuuri esimeheks.  

Enne PwC Legali meeskonnaga liitumist on ta töötanud vandeadvokaadina advokaadibüroodes GLIMSTEDT, Tark Grunte Sutkiene ja HETA ning juristina büroos Baltic Commercial Law Office. 

Keeled: eesti, inglise

  • Kinnisvara (tehingud, arendus, planeerimine, ehitus)
  • Keskkond ja energia
  • Kommertslepingud

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast