Indrek Ergma

Indrek Ergma

Partner / Vandeadvokaat / Ühinguõiguse ja tööõiguse valdkonna juht

M: +372 529 4580
indrek.ergma@pwc.com

Vandeadvokaat Indrek Ergma juhib PwC Legal Eesti ühinguõiguse ja tööõiguse valdkonda. Indrek on keskendunud peamiselt äriühingute restruktureerimistele ning osanike ning aktsionäride vaheliste suhete reguleerimisele. Samuti omab Indrek märkimisväärset kogemust tururegulatsioonide alases nõustamises.

Indrek alustas oma erialast karjääri 1996. aastal ja on selle aja jooksul töötanud Baltikumi juhtivates büroodes nagu näiteks Sorainen ja Glimstedt, kus ta tegeles peamiselt erinevate tööõiguse ning ühinguõiguse nõustamise küsimustega.

Indrek on juhtinud mitmeid keerulisi rahvusvahelisi ühinguõiguse projekte. Samuti on ta osalenud nõustajana kümnetes restruktureerimistes, mis on hõlmanud nii Eestis toimuvaid restruktureerimisi, kui rahvusvahelisi. Indrekul on laialdased kogemused aktsionäride vaheliste suhete reguleerimisel. Lisaks on Indrek nõustanud kliente aktsiate ja varadega (M&A) seotud tehingutes. Indrek on olnud nõustaja mitmetes keerukates ühinguõiguslikes vaidlustes.

Tööõiguse valdkonnas on Chambers’i edetabel paigutanud Indreku tipptasemel ekspertide gruppi, hinnates kõrgelt tema läbirääkimisoskusi ja põhjalikke teadmisi oma valdkonnast. Indrekul on ulatuslik kogemus töövaidlustes ning töölepingute muutmisega ja lõpetamisega seotud läbirääkimistes. Ta on nõustanud kollektiivseid töölepingu lõpetamisi ja juhtinud mitmeid keerulisi töösuhetega seotud õiguslikke auditeid. Indrek omab suurt kogemust töötajate motivatsioonisüsteemide väljatöötamisel ning tööandjate nõustamisel ettevõtte üleminekul.

Indrek on kirjutanud arvukalt artikleid ning on tunnustatud esineja tööõigusvaldkonnas.

Alates 2015. aastast on Indrek Eesti Advokatuuri tööõiguskomisjoni liige.

Keeled: eesti, inglise, vene

  • Ühinguõigus
  • Ühinguõigusliku vastavuse teenused
  • Tööõigus
  • Immigratsiooniõgus
  • Ühinemised ja ülevõtmised

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ, PwC Estonia

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast