Skip to content Skip to footer
Search

Jaanus Prost

Välisnõunik

M: +372 5332 2495

Jaanus Prost on nõunik PwC Legal Eesti andmekaitsevaldkonnas, pangandus- ja finantsõiguse küsimustes ning kohtuvaidlustes. 

Jaanus on nõustanud mitmeid FinTech ettevõtjaid regulatsioonidele vastavuse kontrollimises ja sise-reeglite väljatöötamises ning esindanud kliente erinevates rahvusvahelistes kohtuvaidlustes. Jaanus on andmekaitsealastes küsimustes nõustanud era- ja avaliku sektori kliente oma tegevuse planeerimisel ja ümberkorraldamisel ning regulatsioonide muutmisel. Sealhulgas on Jaanus analüüsinud mitme e-riigi projekti raames isikuandmete kaitset ja andnud sisendeid regulatsioonide täpsustamiseks. Ka on Jaanus viinud läbi mitme reguleeritud ühingu andmekaitsealast vastavuskontrolli ning juhendanud nende protseduuride viimist kooskõlla isikuandmete kaitse üldmäärusega. Lisaks nõustab Jaanus kliente ka mereõiguse valdkonnas.

Jaanus on õppinud nii õigusteadust kui ka majandusteadust ja nõustanud mitmeid ettevõtteid finants- ja juhtimisküsimustes. Koos laialdase kohtuvaidluskogemusega võimaldab see Jaanusel pakkuda kõrgekvaliteedilist õigusteenust andmekaitsevaldkonnas tavaks olevates interdistsiplinaarsetes küsimustes.

Enne PwC Legaliga liitumist on Jaanus töötanud energeetika- ning ehitusvaldkonna ettevõttes juristina ning nõustanud kliente õigusbüroos. 

Keeled: eesti, inglise

  • Andmekaitse
  • Pangandus- ja finantsõigus
  • Kohtuvaidlused

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast