Jana Tudelep

PwC Legal Jana Tudelep

Vandeadvokaat

M: +372 5386 6645
jana.tudelep@pwc.com

Jana on PwC Legal’i vandeadvokaat, kelle peamisteks töövaldkondadeks on kinnisvara- ja ehitusõigus, planeeringud, keskkonnaõigus ning vaidluste lahendamine. Seejuures nõustab Jana kliente lisaks eesti ja inglise keelele ka vene keeles. Ta on esindanud kliente mitmes keerulises ja suurt avalikku tähelepanu pälvinud vaidluses. Näiteks esindas Jana mittetulundusühingut Eesti Roheline Liikumine Reidi tee ehitust ja sellega seotud keskkonnamõju hindamist puudutavas kohtuvaidluses Tallinna linnaga ning nõustas Tartu linna puidurafineerimistehase rajamiseks algatatud riigi eriplaneeringu menetluses. Samuti on Janal mitmekülgne kogemus tsiviilvaidlustes, olles esindanud kliente nii lepingulistes vaidlustes kui ka näiteks kindlustuse või pankrotimenetlusega seotud kohtuasjades.

Lisaks omab Jana laialdast kogemust lepinguõiguse valdkonnas. Ta on nõustanud kliente suuremahuliste ehitus- ja projekteerimislepingute, üürilepingute ning muude ehituse ja kinnisvara valdkonnaga seotud lepingute sõlmimisel. Samuti on Jana osalenud mitmes kinnisvaraga seotud M&A tehingus projektimeeskonna liikmena.

Jana on omandanud magistrikraadi õigusteaduse erialal Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas ning õppinud vahetusüliõpilasena Genti Ülikoolis Belgias. Jana on Eesti Advokatuuri liige alates 2017. aastast.

Keeled: eesti, vene, inglise

  • Kinnisvara- ja ehitusõigus
  • Planeeringud
  • Keskkonnaõigus
  • Vaidluste lahendamine

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ, PwC Estonia

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast