Skip to content Skip to footer
Search

Karen Root

Vandeadvokaat

M: +372 513 9003
karen.root@pwc.com

Vandeadvokaat Karen Rooti peamisteks nõustamisvaldkondadeks on äriühinguõigus ning ühinemised ja ülevõtmised (M&A).

Karen alustas oma karjääri 1994. aastal juristina tolleaegses juhtivas kommertspangas Tallinna Pank. Järgmised 15 aastat töötas ta esmalt KPMG Baltics OÜs ja seejärel KPMG Advokaadibüroos

Karenil on ulatuslik kogemus äriühinguõiguses ja M&A tehingutes. Ta on juhtinud mitmeid piiriüleseid restruktureerimistehinguid ning olnud nõustajaks või viinud läbi arvukaid õigusauditeid ja M&A tehinguid. Karen on äriühinguõiguse ja M&A valdkonnas nimeliselt ära märgitud maailma ühes väljapaistvaimate õigusturgu analüüsivate väljaannete hulka kuuluvas The Legal 500 Eesti reitingutes.

Karen on äriühinguõiguse ja M&A valdkonnas nimeliselt ära märgitud maailma väljapaistvaimate õigusturgu analüüsivate väljaannete hulka kuuluvas The Legal 500 2015.a. ja 2016.a. Eesti reitingutes.

Tänu oma ulatuslikule koostöökogemusele mitmete BIG4 juhtivate audiitoritega on Karen hinnatud ekspert, kes töötab tihti koos PwC finantskonsultantidega, nõustades kliente keerukates küsimustes, mis hõlmavad nii õiguslikke kui raamatupidamislikke aspekte.

Lisaks on Karen kirjutanud mitmeid äriühinguõiguse teemalisi artikleid ja viinud läbi praktilisi koolitusi. Alates 2021. aastast on Karen Eesti Advokatuuri revisjoni komisjoni liige.

Keeled: eesti, inglise

  • Ühinguõigus
  • Ühinguõigusliku vastavuse teenused
  • Ühinemised ja ülevõtmised

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast