Karin Marosov

PwC vandeadvokaat Karin Marosov

PwC Legal Eesti juhtivpartner / Kinnisvara- ja ehitusõiguse ning äritehingute valdkondade juht

M: +372 518 9852
karin.marosov@pwc.com

Vandeadvokaat Karin Marosov on PwC Legal Eesti juhtivpartner ning kinnisvara- ja ehitusõiguse ning äritehingute valdkondade juht. 

Karinil on pikaajaline kogemus ärikinnisvaraõiguse alal ning põhjalik valdkonnapõhine töökogemus klientide nõustamisel kinnisvaraõiguse kõikides aspektides: omandamised ja võõrandamised, õigusliku auditi läbiviimised, arendusprojektide finantseerimine, pikaajalised üürisuhted ja ehituslepingud. Kliendid hindavad kõrgelt Karini oskusi läbirääkimistel ja klientide esindamisel kohtuvaidlustes.

Enne PwC Legaliga liitumist töötas Karin Baltikumi ühes tunnustatuimas advokaadibüroos ning Balti regiooni suurima jaekaubandusketi Maxima peajuristina Eestis. Lisaks oli Karin aastatel 2010 kuni 2013 Eesti Kaupmeeste Liidu juhatuse liige, mistõttu tunneb ta põhjalikult nii kaubandussektori juriidilist kui ka ärilist spetsiifikat. Ta on nõustanud paljusid ettevõtteid kaubanduslepingute, sealhulgas distributsiooni-, tarne- ja agendilepingute läbirääkimistel ja sõlmimisel. Oma põhjaliku erialase kogemuse toel leiab ta klientide jaoks sobivaima lahenduse ka väga keerukates äriküsimustes. 

Kogenud ärinõustajana annab Karin nõu juhatuse liikmetele nende kohustuste ja vastutuse küsimustes, sealhulgas ettevõttes juba tekkinud või ähvardava maksejõuetuse olukorras. Tihe koostöö PwC maksu- ja finantskonsultantidega võimaldab Karinil pakkuda efektiivseid ja praktilisi lahendusi ka kõige keerukamates situatsioonides – tema kogemus hõlmab muuhulgas nii finantsraskustes olevate ettevõtete kui ka võlausaldajate ning juhtkondade nõustamist võlgade ümberkujundamisel ja maksejõuetuse küsimustes.

Keeled: eesti, inglise, vene

 

  • Kinnisvaraõigus

  • Ehitusõigus

  • Ühinemised ja omandamised

  • Era- ja riskikapitali tehingud

  • Finantseerimistehingud

  • Kommertslepingud


Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ, PwC Estonia

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast