Skip to content Skip to footer
Search

Karl J. Paadam

PwC Legal Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivpartner

karl.paadam@pwc.com

Vandeadvokaat Karl J. Paadam on PwC Legali Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivpartner. Ta asutas PwC Legali 2012. aastal koos Viljar Kähariga ning on nende aastatega bürood väga hoogsalt arendanud – PwC Legal kuulub Eesti suurimate advokaadibüroode sekka.

PwC Legalist on saanud juhtiv nõustaja paljudele tehnoloogia- ja fintech-valdkonna ettevõtetele. Läbi PwC Legali globaalse võrgustiku on büroo Karli eestvedamisel aidanud mitmel Eesti ettevõttel luua ja arendada äritegevust enam kui 60 riigis üle maailma.

Karli suureks kireks on innovatsioon õigusteenuses ehk soov muuta advokaadi teenus tavapärasest kitsast nõustamisteenusest oluliselt laiemaks ning luua väärtusi ja lahendusi, mis lähtuks tänapäevaste tehnoloogiaettevõtjate ja globaliseeruva äritegevuse vajadustest. Paljud tema kliendid on seadnud eesmärgiks ühiskondlikult vastutustundliku ja uutel ärimudelitel baseeruva innovaatilise äri arendamise ning Karl aitab pühendunult neid ambitsioonikaid tegevusi ellu rakendada.

2017. aasta juulis asus Karl PwC Legali Kesk- ja Ida-Euroopa juhtivpartneri ametisse. Tema ülesandeks on luua ja tagada PwC Legali strateegiline areng kogu regioonis, mis kätkeb endas selliseid riike nagu Poola, Tšehhi, Slovakkia, Sloveenia, Ungari, Rumeenia, Bulgaaria, Albaania, Horvaatia, Bosnia, Serbia, Kosovo, Makedoonia, Eesti, Läti ja Leedu.

Oma rollist tulenevalt veedab Karl suure osa ajast reisides, kuid tema põhiline tegevuskoht on siiski Eesti, kus ta tulihingeliselt edendab Eesti kui tehnoloogiariigi, eeskujuliku e-riigi ja start-up kultuuri keskuse kuvandit ja võimekust.

Keeled: eesti, inglise, soome, itaalia, vene, saksa

  • FinTech, RegTech, SupTech
  • Fondid ja investeeringud
  • Finants- ja investeerimistehingud
  • Finants- ja investeerimisteenuste regulatsioon
  • Investeerimisteenused (regulatsioonid ja tehingud)
  • Private Equity & Venture Capital tehingud
  • Ühinemised ja ülevõtmised

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast