Õigusteenused

PwC Legali meeskonnas on globaalse võrgustiku kaudu enam kui 4000 advokaati rohkem kui 100 riigis - geograafilises mõõtmes on tegu maailma suurima advokaadibürooga.

Advokaadibüroo PwC Legal on täisteenust pakkuv advokaadibüroo. 

Nõustame oma era ja avaliku sektori kliente kõigis nende äritegevusega seotud õigusvaldkondades. Teeme tihedat koostööd ka PwC auditi, ärinõustamise ja maksuvaldkonna meeskonnaga ning suudame seeläbi pakkuda ka oluliselt laiemat vaadet klientide äriprotsesside arendamisele ja osutada teenust, mis ületab kaugelt tavapärase õigusnõustamise võimalusi. Meil on väga tugev kogemus mastaapsete projektide nõustamiseks erinevate ärivaldkondade ja riigipiiride üleselt.

PwC Legali meeskonnas on globaalse võrgustiku kaudu enam kui 4000 advokaati rohkem kui 100 riigis - geograafilises mõõtmes on tegu maailma suurima advokaadibürooga. Töötame igapäevaselt paljude klientidega, kel on tegevus mitmes erinevas riigis ja pakume seeläbi päriselt „kõik-ühest-kohast“ lahendust.

Kuidas eristume?

  • Päriselt globaalne: 4000 advokaati enam kui 100 riigis. Aitame klienti kasvõi kõige kaugemas maailma nurgas.
  • Tihe koostöö PwC maksu, ärinõustamise ja auditi meeskondadega. Suudame pakkuda lahendusi ka kõige komplitseeritumates küsimustes.
  • Tuleviku advokaadibüroo. Uued tehnoloogiad, rahvusvahelised projektid, komplekssed väljakutsed, uudsed lähenemisnurgad. Arendame bürood tihedas koostöös oma globaalse võrgustikuga, et olla arengus alati sammu võrra ees.
  • Unistuste tööandja. Tahame, et meie meeskond oleks õnnelik, sest vaid nii suudame teha tööd, mis kliendi ootusi ületab.

Juristid, kes ei ole advokaadid, Teile Teenuseid ei osuta, vaid ainult abistavad advokaate Teenuste osutamisel. 

 

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ, PwC Estonia

Tel: +372 6141 858

Leia meid ka sotsiaalmeediast