Õigusteenused

Advokaadibüroo PwC Legal nõustab oma era ja avaliku sektori kliente kõigis nende äritegevusega seotud õigusvaldkondades, tihedas koostöös PwC audiitorite, maksu- ja ärikonsultatsiooniteenustega.

PwC Legal tegutseb globaalses koostöövõrgustikus, mis ühendab ligi 3500 advokaati 90 riigist. Meie tõeliselt rahvusvaheline haare võimaldab meil pakkuda õigusalast tuge oma Eesti büroo kaudu ka keerukate ning kümneid riike hõlmavate juriidiliste probleemide korral. Meie unikaalne kontseptsioon võimaldab osutada kõrgtasemelisi professionaalseid õigusteenuseid kiiresti ja efektiivselt, kombineerides neid vajadusel maksu-, äri- ja juhtimiskonsultatsioonide ning audiitorteenusega.
Kuigi PwC Legal nõustab oma kliente kõigis nende äridega seotud õigusvaldkondades, keskendume peamiselt tehingunõustamisele (M&A), äriühinguõigusele, tööõigusele, kinnisvaraõigusele, kindlustusõigusele, pangandus- ja finantsõigusele ning restruktureerimisõigusele.
Toetudes rahvusvahelisele kogemusele ühendavad meie advokaadid oma juriidilised erialateadmised praktiliste oskustega äritegevuses toimivate lahenduste leidmiseks.

Võta meiega ühendust

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Follow us