Riigihanked

Meie advokaadid on riigihangete valdkonnas nõustanud riigiasutusi, tööstus- ja kaubandusettevõtteid, finantsasutusi ja teenusepakkujaid.

Oleme nõustanud hankeprotsessi läbiviimist, sealhulgas aidanud valida sobivat hankemenetluse liiki, koostada korrektseid hankedokumente, s.h tehniliste tingimuste kirjeldusi ja hindamisjuhiseid, vältimaks hiljem kulukaid ja ajamahukaid vaidlusi. Samuti oleme koostanud hankelepinguid ning olnud abiks hankedokumentide tõlgendamisel ja hankelepingu ennetähtaegsel lõpetamisel. Meie advokaadid on vaidlustanud hanketingimusi ja otsuseid ning koostanud taotlusi järelevalvemenetluse algatamiseks. Oleme uhked oma edukate vaidluste üle riigihangete vaidlustuskomisjonis ja halduskohtus, kus oleme seljatanud nii riiki, kohalikke omavalitsusi kui ka pakkujaid.

Töötades koos PwC võrgustiku parimate äri- ja juhtimiskonsultantide, maksuekspertide, tehingunõustajate ja personalikonsultantidega aitab meie advokaatide meeskond leida äriliselt toimivaid ja innovaatilisi lahendusi ning ellu viia ka kõige keerukamaid ja nõudlikumaid projekte.

Võta meiega ühendust

Priit Lätt

Partner

Tel: +372 511 9628

PwC Legal Eesti

Advokaadibüroo PricewaterhouseCoopers Legal OÜ

Tel: +372 6141 858

Follow us