Sinu karjäär koos meiega

PwC Legal ei ole kindlasti mitte tavaline advokaadibüroo. Kuidas siis nii? Alustame sellest, et PwC Legali hüüdlause kõlab nii: „Ehitame tõelist tuleviku advokaadibürood. Iga päev.“ Mida see siis täpsemalt tähendab?

PwC Legal

Esiteks – MAAILMA SUURIM

PwC Legali võrgustik paikneb täna juba 100+ riigis üle maailma ja selle meeskonnas on enam kui 3700 juristi. Geograafilises mõõtmes on tegemist maailma suurima advokaadibürooga.


PwC Legal

Teiseks – TEHNOLOOGIA

Globaalse ettevõttena on PwC Legali tiimis võimalik igapäevaselt arendada ja katsetada uusi tehnoloogiaid ja automatiseerimise tööriistu.


PwC Legal

Kolmandaks – ADVOKAADIBÜROO+

PwC on Eesti suurim konsultatsiooniettevõte ning lisaks advokaatidele on siin ka ägedad audiitorid, ärikonsultandid ja maksunõustajad – kokku on meie Kawe Plazas asuvas kontoris igapäevaselt tööl üle 200 inimese.


PwC Legal

Neljandaks – TERVES KEHAS TERVE VAIM

PwC´l on Eestis päris oma nais- ja meesjalgpallurite meeskond, jooga hommikud, reketloni turniir, ühised heategevusaktsioonid, keskkonnasäästlik mõtteviis ja muidugi hoolimine oma inimestest, mis lennutas meid muuhulgas ka auväärse Unistuste Tööandja 2019 konkursi finalistide ridadesse.


PwC Legal

Ahjaa – eriliseks teeb neid ka see, et PwC Legal pakub PRAKTIKAvõimalusi aastaringi.
Anna meile endast märku!

Praktikale kandideerimiseks esita meile sooviavaldus koos CV ja motivatsioonikirjaga ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Võta meiega ühendust

Indrek Kukk

Vandeadvokaat / Avaliku õiguse ja regulatsioonide valdkonna juht, PwC Legal

+372 520 6097

E-post

Alice Ligi

Personalijuht, PwC Estonia

+372 6141 800

E-post


Leiad meid ka sotsiaalmeediast: