Sinu karjäär koos meiega

PwC Legal ei ole kindlasti mitte tavaline advokaadibüroo. Tänu PwC Legali rahvusvahelisele võrgustikule ja juriidikast kaugemale ulatuvale õigusteenusele, oleme klientide äriliste eesmärkide saavutamiseks parim partner. Lisaks õigusteenustele ühendab PwC Legal kliendi vajadusel ka finantsnõustamise, maksu-, auditi- ja raamatupidamisekspertidega ning seda kõike ülemaailmselt. 

Tänases kiiresti muutuvas maailmas võidab see, kes on endale seadnud sihiks olla muutusteks valmis ning suudab nendega esimesena kohaneda! Tule ka Advokaadibüroosse PwC Legal!

PwC Legal

MAAILMA SUURIM

PwC Legali võrgustik paikneb täna juba 100+ riigis üle maailma ja selle meeskonnas on enam kui 4000 juristi. Geograafilises mõõtmes on tegemist maailma suurima advokaadibürooga.


PwC Legal

TEHNOLOOGIA

Globaalse ettevõttena on PwC Legali tiimis võimalik igapäevaselt arendada ja katsetada uusi tehnoloogiaid ja automatiseerimise tööriistu.


PwC Legal

ADVOKAADIBÜROO+

PwC on Eesti suurim konsultatsiooniettevõte ning lisaks advokaatidele on siin ka ägedad audiitorid, ärikonsultandid ja maksunõustajad – kokku on meie kontoris igapäevaselt tööl üle 220 inimese.


PwC Legal

TERVES KEHAS TERVE VAIM

PwC´l on Eestis päris oma nais- ja meesjalgpallurite meeskond, jooga hommikud, reketloni turniir, ühised heategevusaktsioonid, keskkonnasäästlik mõtteviis ja muidugi hoolimine oma inimestest, mis lennutas meid muuhulgas ka auväärse Unistuste Tööandja 2019 konkursi finalistide ridadesse.


PwC Legal

Meid teeb eriliseks ka see, et pakume PRAKTIKAvõimalusi aastaringi.
Anna meile endast märku!

Praktikale kandideerimiseks esita meile sooviavaldus koos CV ja motivatsioonikirjaga ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

Vaata, mida räägivad Brigita-Liisa ja Liis oma praktikakogemusest meiega

Võta meiega ühendust

Indrek Kukk

Vandeadvokaat / Avaliku õiguse ja regulatsioonide valdkonna juht, PwC Legal

+372 520 6097

E-post

Alice Ligi

Personalijuht, PwC Estonia

+372 6141 800

E-post