Skip to content Skip to footer
Search

Eesti e-residentsuse programmi õigus-, äri- ja maksunõustajaks sai PwC Legal

Märts 2021

Kaheaastase raamlepingu e-residentsuse meeskonna õigus-, äri- ja maksunõustamiseks võitis Advokaadibüroo PwC Legal.

„Väärtustame võimalust, et saame oma meeskonnaga olla toeks ühele e-Eesti edulugudest. E-residentsuse programm on globaalse haardega algatus, mille mõju Eesti majanduskeskkonna mitmekesistamisele on märkimisväärne,“ sõnas Advokaadibüroo PwC Legal partner ja vandeadvokaat Priit Lätt. „Muuhulgas anname oma panuse, et e-residentidele teenuseid osutavate ettevõtjate teenusestandard oleks kõrge ja taust laitmatu,” lisas Lätt. 

Eesti e-residentsuse programmi õigus-, äri- ja maksunõustajaks sai PwC Legal

Eesti e-residentsuse programmi tegevjuht Lauri Haav rääkis, et hankest võtsid osa Eesti tippbürood. „Kvaliteetne õigus-, äri- ja maksunõustamisteenus on e-residentsuse programmi iseloomust tulenevalt tiimi jaoks väga oluline. Soovime pakkuda e-residentidele parimat võimalikku kogemust. PwC Legali meeskonna töö vastas kõige paremini hankes esitatud tingimustele ja pakkus head hinna-kvaliteedi suhet. Oleme veendunud, et büroo tagab parima võimaliku kompetentsi. Win-win igas mõttes!“ kommenteeris Haav.

Eesti e-residentsuse programm loodi 2014. a esimese omataolisena maailmas. 2021. a märtsi lõpu seisuga on Eestil üle 79 000 e-residendi. E-residendi staatus annab turvalise ligipääsu kõigile Eesti avalikele ja erasektori e-teenustele, muuhulgas saavad e-residendid asutada Eesti äriühingu, mida on mugav juhtida kaugteel. Tänaseks on e-residendid asutanud juba üle 16 000 Eesti äriühingu. Programmi majanduslik kogumõju oli 2020. aasta lõpu seisuga ligi 54 miljonit eurot.

Advokaadibüroo PwC Legal koostöös PwC teiste äriliinidega nõustab globaalselt riike e-valitsemise õigus-, maksu ja äriküsimustes. Advokaadibüroo PwC Legal globaalsesse võrgustikku kuulub üle 3700 advokaadi ligi sajas riigis.


Võta meiega ühendust

Tiina Ansip

Tiina Ansip

Turundus- ja kommunikatsioonijuht, PwC Estonia

Tel: +372 5303 0446

Leia meid ka sotsiaalmeediast