Erki Fels jagas teadmisi Eesti suurimal hankeõiguse koolitusel

Advokaadibüroo PwC Legali riigihangete valdkonna juht, vandeadvokaat Erki Fels osales lektorina Rahandusministeeriumi kahepäevasel veebikoolitusel, millest võttis osa üle 300 inimese.

„Koolitan järjepidevalt juba viimased neli aastat, aga mul ei ole varem avanenud võimalust rääkida korraga peaaegu kõigi Eesti hankijatega,“ kommenteeris Erki. „Rahandusministeerium korraldas selle koolituse, et hankepraktikat pisut parandada ja suunata. Minul paluti rääkida hindamise kriteeriumidest. Minu sõnum hankijatele oli, et vastutustundlik tarbija ei osta ainult kõige madalama hinna järgi. Kvaliteedi hindamine on sageli vajalik. Ka subjektiivsed kriteeriumid – mugavus, esteetika, kõladiapasoon, lõhn, maitsete tasakaal jmt – on lubatud, kui hindamise metoodika on pakkujatele ja žüriile arusaadav.“

Lisaks astusid koolitusel üles riigihangete vaidlustuskomisjoni (VAKO) liige Ulvi Reimets, kes rääkis alusdokumentide koostamisest ning Rahandusministeeriumi ametnikud Evelin Karindi-Kask, kes rääkis raamlepingutest ja Estella Põllu, kelle teemaks oli teabevahetus ja hankija otsusest teavitamine.


Võta meiega ühendust

Tiina Ansip

Tiina Ansip

Turundus- ja kommunikatsioonijuht, PwC Estonia

Tel: +372 5303 0446

Leia meid ka sotsiaalmeediast