Skip to content Skip to footer
Search

PwC Legali riigihangete valdkonda asus juhtima vandeadvokaat Erki Fels

Advokaadibüroo PwC Legal vandeadvokaat Erki Fels on riigihangete valdkonna tunnustatud ekspert, kes asus advokaadibüroos juhtima riigihangete valdkonda.

„Advokaadibüroo PwC Legalil on soov olla riigihangete valdkonnas turuliider, minu eesmärk hangete valdkonna juhina on PwC Legali positsiooni õigusturul hoida ja kasvatada,” sõnas Fels. “Esiteks, tahame olla kõige sagedasem vaidleja, esindades Eesti suurimaid hankijaid-pakkujaid. Teiseks, tahame olla suurim in-house nõustaja, aidates läbi viia mahukaid ja innovaatilisi hankeid. Kolmandaks – soovime olla aktiivsed koolitamisel, akadeemilises töös ning õigusloomes. Pean oluliseks, et lisaks klientide nõustamisele astuksime üles konverentsidel ja koolituspäevadel, sest ainult õpetades saab omandada meistrioskuseid," rääkis Fels.

“Olen õnnelik meie klientide edu üle. Tänu nende usaldusele ja pikaajalisele koostööle oleme omandanud sügava kompetentsi kõigis sektorites, kus hanked rolli mängivad: IT, ehitus, ühistransport, meditsiin, keskkond, julgeolek, taristu- ja võrgustikusektor," loetles ta.

Senine riigihangete valdkonna juht Priit Lätt keskendub teiste valdkondade edasiarendamisele, ent jääb partnerina vastutama intellektuaalomandi/IT, maksuvaidluste ja riigihangete valdkondade eest.

Vandeadvokaat Erki Fels on kohtuvaidleja, üks Eesti juhtivaid riigihankeõiguse spetsialiste ning ilmselt Eesti kõige aktiivsem advokaadist koolitaja. Erki Fels on andnud külalislektorina hankeõiguse loenguid Tartu Ülikoolis, retsenseerinud ning juhendanud magistritöid, koostanud Rahandusministeeriumile analüüsi keskmise palga tingimustest ning on riigihangete seaduse kommenteeritud väljaande üks autor.


Võta meiega ühendust

Erki Fels

Vandeadvokaat / Riigihangete valdkonna juht, PwC Legal

Tel: +372 5349 3777

Tiina Ansip

Turundus- ja kommunikatsioonijuht, PwC Estonia

Tel: +372 5303 0446

Leia meid ka sotsiaalmeediast