Skip to content Skip to footer
Search

PwC Legali tiim koostas 2020. aasta suurima maksumusega hankelepingu

Advokaadibüroo PwC Legal hanke- ja lepinguõiguse eksperdid eesotsas vandeadvokaat Erki Felsiga aitasid Eesti Raudteel koostada hankelepingut 2020. aasta suurima maksumusega hankes.

Eesti Raudtee sõlmis sel nädalal suuremahulise, üle 115 miljonit eurot maksva turvangusüsteemide moderniseerimise (CCS) lepingu, mis viib raudteede taristu kvaliteedi, liiklusjuhtimise ja ohutuse uuele tasandile.

Turvangusüsteemide moderniseerimine hõlmab suurema osa Eesti Raudtee raudteelõikudest ning uuendusprogramm on kavas läbi viia kolmes etapis. Lepingu esemeks olevad tööd loovad aluse kogu võrgu üleminekule Euroopa raudteeliikluse juhtimissüsteemile. CCS-põhisüsteemi leping on sõlmitud 25 aastaks ning see sisaldab raudteeohutusnõuetele vastavate sertifitseeritud süsteemide projekteerimist, tarnet ning kasutuselevõttu, kogu lepingu perioodil vaja minevaid varuosasid ning viie aasta tugi- ja hooldusteenuseid.

"Sellise mastaabiga lepingute koostamine ei ole ühe inimese töö vaid eeldab valdkondadevahelist kompetentsi. PwC Legalit kaasatakse suurte hankelepingute koostamisse just põhjusel, et saame kiiresti ühe laua taha tuua parimad teadmised nii hankeõiguse kui ka ehitus- ja lepinguõiguse valdkonnast," tõdes PwC Legali riigihangete valdkonna juht, vandeadvokaat Erki Fels. Lisaks Erkile kuulusid töögruppi ka vandeadvokaadid Priit Lätt ja Karin Marosov ning advokaadid Jana Tudelep ja Liisa Levandi.

Eesti Raudtee suurtest plaanidest saab lähemalt lugeda SIIT.

Advokaadibüroo PwC Legal hanke- ja lepinguõiguse eksperdid  aitasid Eesti Raudteel koostada hankelepingut

Võta meiega ühendust

Erki Fels

Vandeadvokaat / Riigihangete valdkonna juht, PwC Legal

Tel: +372 5349 3777

Tiina Ansip

Turundus- ja kommunikatsioonijuht, PwC Estonia

Tel: +372 5303 0446

Leia meid ka sotsiaalmeediast